Usługi

Usługi z zakresu obróbki metali

  • toczenie max ⌀ 500 mm, L = 3000 mm;
  • frezowanie X=300, Y= 200, Z=300;
  • spawanie TIG, MAG;
  • wiercenie otworów do ⌀ 30 mm;
  • cięcie do szerokości 250 mm.

Serwis posprzedażowy

Nasza firma świadczy usługi w zakresie utrzymania ruchu, zapewniając stabilną i bezawaryjną pracę maszyn i urządzeń w procesie produkcyjnym. Pojęcie utrzymania ruchu odnosi się nie tylko do wykonywania bieżących czynności mających na celu poprawną pracę maszyn i urządzeń, ale przede wszystkim podejmowanie działań prewencyjnych wpływających na zmniejszenie ryzyka uszkodzenia parku maszynowego. Działania te realizowane są poprzez okresowe i planowe, przeglądy, konserwacje maszyn, jak również działania wynikające z naszej logiki i doświadczenia, a mające na celu zachowanie wysokich parametrów urządzenia.

Stała współpraca między nami a klientem pozwala nam na ciągłą kontrolę i monitoring pracy maszyn uczestniczących w procesie produkcyjnym co wymiernie przekłada się na ich bezawaryjność. Istnieje również możliwość nawiązania z nami współpracy na określony okres np. przy sezonowym charakterze pracy, czy planowej przerwie w pracy zakładu przewidzianej pod kątem konserwacji, przeglądów, czy też napraw parku maszynowego. Sprawujemy nadzór nad: maszynami, stanowiskami zautomatyzowanymi, stanowiskami zrobotyzowanymi, liniami produkcyjnymi.

Świadczymy profesjonalne usługi utrzymania ruchu w pełnym zakresie: Awarie elektryczne, Awarie układów pneumatycznych, hydrauliki siłowej, Mechaniki, Przeglądy okresowe, Konserwacje, Naprawy bieżące, Demontaż maszyn i urządzeń.

Rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta

Dzięki naszemu unikalnemu podejściu, tworzymy ofertę ściśle dopasowaną do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta. Oferowane przez nas usługi usprawniają produkcję i poprawiają efektywność kosztową produkcji Klienta. Z każdym Klientem ustalamy plan realizacji oraz jasne cele. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie pomóc również Państwu – zapraszamy do współpracy!

Call Now Button